Bellona Bonita Genç Odası Takımı

Bellona Bonita Genç Odası Takımı bellona mobilya modelleri arasında genelde kıç çoçukları için tercih edilen gayet renkli ve şık bir genç odası takımı.

Bellona Bonita Genç Odası Takımı

Bellona Bonita Genç Odası Takımı Kitaplıklı

Bellona Bonita Genç Odası Takımı Çalışma Masalı

Bellona Bonita Genç Odası Takımı Çalışma Masası

Bellona Bonita Genç Odası Takımı Fiyatı : 1.825,74-TL

Bonita Genç/Bebek Odası Tuvalet Masası : 444,78-TL

Bonita Genç Odası Puf : 96.00-TL

Bonita Genç Odası Kitaplık : 366,66-TL

Bonita Genç Odası Çalışma Masası : 580.99-TL

Ürün Bilgileri
Bonita Genç Odası Takımının beyaz kısımları HIGH GLOSS malzemeden üretilmiş olup, üründe kullanılan raflar ise pembe renkli olarak tasarlanmıştır. Ürün kapaklarında radiüslü bir form kullanılarak takıma farklı bir görsellik kazandırılmıştır. Yeni Genç Odasının farklı kısımlarında kullanılan kalp ve yıldız desenli damla etiketlerle modele zengin ve canlı bir görünüm kazandırılmıştır. Kapak üzerinde kullanılan figürlere uyumlu olarak tasarlanmış kulplar ise takımın karakteristiğini oluşturmaktadır. Gardırop iç düzenlemesinde raf, askılık, çekmece ve gardırop içi ayna uygulaması bulunmaktadır.
Çalışma masasında bulunan fonksiyonel aydınlatma ise takımın renklerine uygun olmakla birlikte esnekliği sayesinde istenilen yöne hareket ettirilebilmektedir.
Karyola ve ikiz yatak başucunda kullanılan işlemeli beyaz deri ise takıma oldukça şık bir görünüm kazandırmaktadır. Tuvalet masasında kullanılan hareketli raflar ise ünitenin tamamlayıcı önemli unsurlarındandır.

0 Yorum : 03.4.12

Bellona Start Arabalı Genç Odası Takımı

Bellona Start Genç Odası Takımı arabalı genç odası takımı modelleri içerisinde gayet şık ve modern bir görünüme sahip bir mobilya modellerin’den biridir.

Bellona Start Genç Odası Takımı

Bellona Start Genç Odası Takımı

Bellona Start Genç Odası Araba Karyola

Bellona Start Genç Odası Çalışma Masası

Bellona Start Genç Odası Takımı Fiyatı : 1.498,68-TL

Bellona Start Genç Odası Çalışma Masası : 503,69-TL

Bellona Start Genç Odası Arabalı Karyola : 787,13-TL

Ürün Bilgileri
Gençlerin markası Bellona, yapılan onca testlerden sonra seriye almış olduğu ürünlerinde, gençlerimizin ve çocuklarımızın sağlığını her zaman ön planda tutuyor. Estetik duruşu ve spor hatlarıyla dikkat çeken yeni Start Genç Odası Takımı, F1 arabalı karyolası, arabaya ait fonksiyonlar ve estetik duruşuyla tüm geçlerin ve çocukların dikkatlerini üzerine çekmeye hazır. Kumanda ünitesi ile ön farlarının yanması ve gerçek bir spor otomobilde ki motor sesi efektinin oldukça canlı bir şekilde hissediliyor olması ise oldukça heyecan verici. Start Genç Odası ile odanızdan çıkmak istemeyeceksiniz.

Fonksiyon
Fonksiyonel Çalışma masası ve klavyeliği,
Gardırop içi optimum aralıklarla yerleştirilmiş raflar ve elbise askılığı.
Gardırop kapak üzeri boy ayna uygulaması,
Fonksiyonel F1 arabalı karyolası,

0 Yorum : 03.2.12